HELSINKI FLOORBALL CUP 2020
Tervetuloa Suomen suurimpaan salibandyturnaukseen!
Lisätietoja turnauksesta löydät nettisivuilta:
hfc.fi
Turnaustunnelmaan pääset somessa:
Facebook >> Helsinki Floorball Cup
Instagram >> @arenacenter
- NroSarjaSarjaKenttäKotiVieras
- Ma 6.1.2020
- 6.1.2020
- 1025MCMiehet HarrasteMAC1FC URAGAN (RU)3–2 (1–1)Jyyppy ja huikat
- 1016MCMiehet HarrasteMAC5Takatolppa2–4 (0–2)SB Allianssi
- 1056MCMiehet HarrasteMAC6SB Hönzä17–5 (17–5)Natsaa Originals
- 1006MCMiehet HarrasteMAC2Wild Titans2–5 (0–2)Taktiikkavelhot
- 1005MCMiehet HarrasteMAC3Esport Oilers2–11 (2–11)Fc Stimbe
- 1015MCMiehet HarrasteMAC4Kyröskosken Vätykset7–4 (3–3)RW
- 1026MCMiehet HarrasteMAC7Torikokous10–2 (10–2)KSBR
- 930WONaiset AvoinRAC1Angry Pigs (RU)3–2 (1–0)Blackbirds/
Naiset I - 931WONaiset AvoinRAC2IKHTYS1–3 (0–1)SB Vantaa/
Naiset edustus - 1035MCMiehet HarrasteMAC1MäNMKY Knights2–4 (1–1)Roosters
- 1062MCMiehet HarrasteMAC5Kaljavantaa1–5 (0–4)Taistelutaavit
- 1061MCMiehet HarrasteMAC6Helsinki Bruins8–1 (8–1)Rabbits
- 936WONaiset AvoinRAC3FBC Satujumppa4–1 (3–0)HAKUNILAN KISA
- 937WONaiset AvoinRAC4Keräilyerä3–4 (1–3)SB Limits
- 1045MCMiehet HarrasteMAC2Arabian Pallohukat2–4 (1–2)Espoon Sählyässät
- 1046MCMiehet HarrasteMAC3TASURI8–2 (1–1)IBK Whitehawks
- 1036MCMiehet HarrasteMAC4Wonderboys1–5 (0–3)Varyag (RU)
- 1055MCMiehet HarrasteMAC7FC Kiimaliiteri0–6 (0–5)Lex Puuhelmet
- 956WCNaiset HarrasteRAC1SC Akatemia2–0 (1–0)Torin naiset
- 955WCNaiset HarrasteRAC2Power Puff Ladies5–2 (1–1)IS
- 1022MCMiehet HarrasteMAC1Jyyppy ja huikat2–3 (1–1)KSBR
- 1012MCMiehet HarrasteMAC5RW2–7 (1–4)SB Allianssi
- 1067MCMiehet HarrasteMAC6Bunnies6–1 (4–0)Team all stars
- 457GBB-tytöt (03-04)RAC3FLORA (RU)3–2 (1–2)IBK Lockerud Mariestad (SE)
- 456GBB-tytöt (03-04)RAC4SB Vantaa/
B-tytöt 4–0 (2–0)ESPOON OILERS/B-tytöt - 1001MCMiehet HarrasteMAC2Esport Oilers0–8 (0–3)TG
- 1002MCMiehet HarrasteMAC3Fc Stimbe4–5 (1–5)Taktiikkavelhot
- 1011MCMiehet HarrasteMAC4Kyröskosken Vätykset3–2 (2–1)SB Sonaatti
- 1021MCMiehet HarrasteMAC7FC URAGAN (RU)1–6 (0–3)Team TMZ
- 926WONaiset AvoinRAC1Angry Pigs (RU)3–3 (1–1)Jokerit SB
- 927WONaiset AvoinRAC2Blackbirds/
Naiset I 1–1 (0–0)SB Vantaa/Naiset edustus - 1068MCMiehet HarrasteMAC1TU Westside0–7 (0–5)SB Lämäri
- 1051MCMiehet HarrasteMAC5FC Kiimaliiteri2–10 (1–4)Pelurit
- 1031MCMiehet HarrasteMAC6MäNMKY Knights3–3 (2–1)Vatos locos
- 1041MCMiehet HarrasteMAC2Arabian Pallohukat2–9 (0–7)JerquStar
- 1042MCMiehet HarrasteMAC3Espoon Sählyässät3–4 (1–3)IBK Whitehawks
- 1032MCMiehet HarrasteMAC4Roosters2–4 (2–2)Varyag (RU)
- 1052MCMiehet HarrasteMAC7Lex Puuhelmet15–1 (15–1)Natsaa Originals
- 951WCNaiset HarrasteRAC1Power Puff Ladies1–2 (1–2)AskU
- 952WCNaiset HarrasteRAC2IS3–1 (1–0)Torin naiset
- 962WCNaiset HarrasteRAC3PANTHERS PTZ (RU)0–6 (0–2)SPORT CLUB HYVINKÄÄ
- 961WCNaiset HarrasteRAC4LIGHT IRON/
Turret 2–4 (1–2)Heavenly Devils IBK - 981MOMiehet AvoinMAC1Sparta team Automaailm (EE)7–1 (4–0)Karlssons
- 982MOMiehet AvoinMAC5Sopare IBK5–2 (2–1)LaatuPojat
- 1071MCMiehet HarrasteMAC6Taistelutaavit6–3 (6–3)FC URAGAN (RU)
- 1078MCMiehet HarrasteMAC2SB Allianssi6–0 (1–0)KSBR
- 1077MCMiehet HarrasteMAC3Torikokous6–2 (4–0)SB Sonaatti
- 1082MCMiehet HarrasteMAC4Team TMZ5–2 (2–1)RW
- 983MOMiehet AvoinMAC7VKTP3–1 (1–0)Äidin pikku ilkiöt
- 939WONaiset AvoinRAC1Angry Pigs (RU)4–1 (2–0)HAKUNILAN KISA
- 940WONaiset AvoinRAC2FBC Satujumppa3–2 (1–1)Jokerit SB
- 941WONaiset AvoinRAC3SB Limits7–0 (3–0)IKHTYS
- 942WONaiset AvoinRAC4SB Vantaa/
Naiset edustus 3–2 (1–1)Keräilyerä - 1070MCMiehet HarrasteMAC1Taktiikkavelhot14–2 (8–0)FC Kiimaliiteri
- 1072MCMiehet HarrasteMAC5Bunnies4–1 (4–1)Espoon Sählyässät
- 1074MCMiehet HarrasteMAC6Varyag (RU)10–1 (7–0)TU Westside
- 1073MCMiehet HarrasteMAC7Kyröskosken Vätykset10–0 (5–0)MäNMKY Knights
- 1079MCMiehet HarrasteMAC2Team all stars5–2 (1–0)Wonderboys
- 1076MCMiehet HarrasteMAC3TASURI9–2 (5–1)Rabbits
- 1075MCMiehet HarrasteMAC4Lex Puuhelmet2–4 (1–2)Fc Stimbe
- 964WCNaiset HarrasteRAC1AskU8–0 (3–0)PANTHERS PTZ (RU)
- 965WCNaiset HarrasteRAC2Heavenly Devils IBK3–0 (1–0)Power Puff Ladies
- 966WCNaiset HarrasteRAC3SPORT CLUB HYVINKÄÄ3–2 (2–1)IS
- 967WCNaiset HarrasteRAC4SC Akatemia2–1 (1–1)LIGHT IRON/
Turret - 1080MCMiehet HarrasteMAC1Helsinki Bruins6–2 (3–2)SB Hönzä
- 1081MCMiehet HarrasteMAC5TG4–2 (2–0)JerquStar
- 985MOMiehet AvoinMAC6LaatuPojat0–15 (0–15)AC Bunduurit
- 1083MCMiehet HarrasteMAC7IBK Whitehawks3–5 (3–2)Kaljavantaa
- 1085MCMiehet HarrasteMAC2Roosters4–5 (1–2)SB Lämäri
- 984MOMiehet AvoinMAC3Karlssons1–2 (0–2)Sopare IBK
- 1084MCMiehet HarrasteMAC4Pelurit7–2 (3–1)Esport Oilers
- 943WONaiset AvoinRAC1Angry Pigs (RU)4–3 (2–2)FBC Satujumppa
- 944WONaiset AvoinRAC2SB Limits7–0 (3–0)SB Vantaa/
Naiset edustus - 459GBB-tytöt (03-04)RAC3ESPOON OILERS/
B-tytöt 1–2 (0–0)IBK Lockerud Mariestad (SE) - 458GBB-tytöt (03-04)RAC4SB Vantaa/
B-tytöt 6–1 (2–1)FLORA (RU) - 986MOMiehet AvoinMAC1Äidin pikku ilkiöt4–3 (0–2)Sparta team Automaailm (EE)
- 1089MCMiehet HarrasteMAC5TASURI3–4 (3–3)Torikokous
- 1090MCMiehet HarrasteMAC6SB Allianssi2–4 (0–2)Team all stars
- 1087MCMiehet HarrasteMAC3Bunnies3–2 (3–2)Kyröskosken Vätykset
- 1091MCMiehet HarrasteMAC7Helsinki Bruins4–3 (1–1)TG
- 1086MCMiehet HarrasteMAC2Taktiikkavelhot3–2 (1–2)Taistelutaavit
- 1088MCMiehet HarrasteMAC4Varyag (RU)2–1 (1–0)Fc Stimbe
- 968WCNaiset HarrasteRAC1AskU0–2 (0–1)Heavenly Devils IBK
- 969WCNaiset HarrasteRAC2SPORT CLUB HYVINKÄÄ2–1 (0–1)SC Akatemia
- 946WONaiset AvoinRAC3FBC Satujumppa5–1 (2–1)SB Vantaa/
Naiset edustus - 945WONaiset AvoinRAC4Angry Pigs (RU)2–6 (1–1)SB Limits
- 1092MCMiehet HarrasteMAC1Team TMZ4–1 (3–1)Kaljavantaa
- 1093MCMiehet HarrasteMAC5Pelurit3–5 (3–5)SB Lämäri
- 988MOMiehet AvoinMAC3Sopare IBK3–1 (3–1)Äidin pikku ilkiöt
- 989MOMiehet AvoinMAC2Sparta team Automaailm (EE)4–2 (2–2)VKTP
- 987MOMiehet AvoinMAC4AC Bunduurit6–1 (2–1)Karlssons
- 971WCNaiset HarrasteRAC3AskU2–1 (1–0)SC Akatemia
- 970WCNaiset HarrasteRAC4Heavenly Devils IBK1–2 (0–0)SPORT CLUB HYVINKÄÄ
- 1096MCMiehet HarrasteMAC3Team all stars4–5 (2–0)Helsinki Bruins
- 1095MCMiehet HarrasteMAC5Varyag (RU)3–4 (3–4)Torikokous
- 1094MCMiehet HarrasteMAC2Taktiikkavelhot2–3 (1–1)Bunnies
- 1097MCMiehet HarrasteMAC4Team TMZ4–3 (1–3)SB Lämäri
- 991MOMiehet AvoinMAC3Äidin pikku ilkiöt0–7 (0–4)AC Bunduurit
- 992MOMiehet AvoinMAC5VKTP2–3 (2–3)Sopare IBK
- 990MOMiehet AvoinMAC2Karlssons4–6 (2–4)LaatuPojat
- 1099MCMiehet HarrasteMAC3Helsinki Bruins1–3 (0–2)Team TMZ
- 1098MCMiehet HarrasteMAC2Bunnies6–1 (3–1)Torikokous
- 996MOMiehet AvoinMAC3Sparta team Automaailm (EE)9–5 (4–2)VKTP
- 994MOMiehet AvoinMAC2Sopare IBK3–10 (0–4)AC Bunduurit
- 1101MCMiehet HarrasteMAC3Torikokous5–4 (3–1)Helsinki Bruins
- 1100MCMiehet HarrasteMAC2Bunnies8–5 (3–3)Team TMZ